Automata

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Chinatown

    GM
    GM
    GM


    Počet příběhů : 30
    Karma : 0

    Chinatown    Empty Chinatown

    Příspěvek pro GM Sun Sep 11, 2022 6:52 pm

    Chinatown    Chinat10

    Tato část města se nachází ve čtvrti Limehouse v oblasti zvané také jako "East End". Je známá pro své obchůdky přeplněné orientálním zbožím, které je mezi londýnským obyvatelstvem velmi oblíbené. Uličky voní cizokrajným kořením a tabákem. Vedle restaurací a různých stánků je tato oblast také nechvalně proslulá slumy a vysokou kriminalitou. Můžeme se jen domýšlet zda veškerý transport zboží je zcela legální. Panují tu jiné zákony než ve zbytku Londýna a podivný řád má prý pod palcem kdosi jménem Li Žang. Nedoporučujeme se s ním zaplétat.
    Blondie
    Blondie


    Body Osudu : 2
    Počet příběhů : 17
    Karma : 3

    Chinatown    Empty Re: Chinatown

    Příspěvek pro Blondie Wed Sep 14, 2022 4:31 pm

    Uplynulo už pěkných pár dní od toho rána, kdy jsem hovořila s Noahem. Ať už mi v hlavě nadělal sebevětší bordel, nic to nezměnilo na tom, že to byl přesně ten kopanec, kterej jsem potřebovala. Ke svýmu původnímu cíli jsem se vrátila fakt svědomitě. Měla jsem za sebou hodně hovorů se starejma známejma i s novýma tvářema. Momentálně jsem se procházela uličkami čínské čtvrti a užívala si onu typickou atmosféru. Chvíli jsem koketovala s myšlenkou, že navštívím tu restauraci na rohu a ochutnám něco kořeněnýho a budu se modlit, aby to s tím kořením kuchař zrovna nepřehnal. Míjela jsem maličkou temnou uličku, který bych si sotva stačila povšimnout, avšak ozval se jakýsi hlas, jehož tón mě přesvědčil zastavit se.
    "Vím co hledáš, Leandro."
    Udělala jsem další dva kroky, než mi došlo, co se právě stalo. Mé srdce se rozbušilo, snad ze strachu, snad ze vzrušení, že jsem našla novou stopu. Vrátila jsem se a zkoumavě se zahleděla do uličky, která nebyla vůbec osvětlená. Vzhledem k tomu, že se pomalu smrákalo, tak jsem viděla úplný prd. Napínala jsem sluch, avšak žádný hlas nepromluvil. Jen vítr zahvízdal. Náhle se však ozvalo zavrzání, jako by kdosi otevřel kovové dveře s jejichž promazáním si nikdo dlouho nedělal starosti. Zahlédla jsem světlo a rozhodla se ho následovat. Nebudu lhát, byla jsem strachy bez sebe, ale nemohla jsem covnout, když jsem svýmu cíli obětovala tolik úsilí. Dnes, nebo nikdy.

      Právě je Fri May 03, 2024 3:26 am